ארון כניסה, ארון ממש או כיסוי מבואה לארון חשמל וציוד תקשורת

ארון כניסה, ארון ממש או כיסוי מבואה לארון חשמל וציוד תקשורת

קצת מבלבל אבל יש בעצם 2 הבנות מה זה ארון כניסה ושאומרים ארון כניסה למה מתכוונים.

הראשון הוא ארון ממש בכניסה לבית, ארון בו נאחסן, מעילים, מפתחות, אולי נעלים וכדומה. השני הוא כיסוי במבואת הכניסה לבית המשמשת כמסתור לארון חשמל ועוד.

היום שנכנסים לבית חדש הדבר הראשון שרואים ליד דלת הכניסה זה את ארון הכניסה, ארון הכניסה יש להיות ארון אשר מאחסנים בו דברים  או כיסוי למבואת ארון תקשורת בד"כ יהיה בו מעט מאוד מקום.

ארון כניסה לאחסון

גם בתוך ארון כניסה לאחסון ניתן לחלק את המוצר למספר קטגוריות בתוך ארון כניסה לאחסון, על פי גודל הארון, ארון מעוצב או פשוט, ארון שכולל מראה או מגירות ועוד ועוד אפשרות רבות.

ארון כניסה לכיסוי מבואת ארון חשמל ותקשורת

בבתים ובדירות החדשות ניתן לראות בכניסה לבית ארון תקשורת ובתוכו יש את ציוד התקשורת הבייתי (לרוב ראוטר), ארון חשמל, חיבור בזק, YES או HOT אם קיים ועוד.

כאשר כל החבילה הזאת בד"כ נמצאת בתוך מבואה בתוך הקיר, ו"הארון" הוא בעצם דלתות יפות ומסוגננות, שיוצרות תחושה של ארון כניסה.

בעבר בבניינים כל הציוד היה בחוץ לדלת, בלובי, היום נהוג שכל הציוד נמצא בתוך הבית ועל מנת לשמור על אסתטיקה ומראה הבית יפה ועשיר נהוג לשים דלתות מעוצבות לציוד.

את ארון הכניסה שלכם לבית אתם יכולים לרכוש בכל חנות שמוכרת היום ארונות, החל מאיקאה, הום סנטר, אייס ועוד, או שניתן לרכוש את ארון הכניסה שלכם לבית אצל נגר פרטי.

הערה חשובה – לרוב אנשים חושבים שלרכוש ארון מנגר פרטי זה יקר יותר, אומנם זה נכון, לרכוש ארון אצל נגר יהיה יקר יותר, אבל המון פעמים לא תאמינו כמה זה לא משמעותי.

ארון כניסה

יתרונות ברכישת ארון כניסה מאחת מהרשתות – כאשר תכנסו לרשת תוכלו לבחור מבחר עיצובים, לבחור את מה שאתם רוצים ולרוב לקחת את המיידית ביחד אתכם הביתה.

חסרונות ברכישת ארון כניסה מאחת הרשתות – ברכישת ארון מוכן מראש שנעשה בפס יצור ולא עבורכם תצטרכו להתפשר על העיצוב ולא תוכלו לאפיין את הסגנון או הגודל בדיוק לפי הדרישה שלכם.

יתרונות ברכישת ארון כניסה מנגר פרטי – תוכלו לאפיין את הגדול והסגנון בדיוק לצרכים שלכם ואף להוסיף אלמנטים ופונקציונאליות לפי דרישה מותאמת אישית, כמו כן בד"כ השירות יהיה אישי ויכלול גם הובלה והרכבה בבית הלקוח.

חסרונות ברכישת ארון כניסה מנגר פרטי – בד"כ רכישת ארון כניסה מנגר פרטי יהיה קצת יותר יקר, אבל כפי שכבר ציינתי, אנשי נוטים להגזים בהפרשים, ההפרשים לא כאלה גדלים.

סיכום: עוד לא דיברנו לגבי סוג העץ, אחריות, ייעוץ שאתם מקבלים מנגר פרטי ועוד.

לכן לפני שאתם מחליטים לקפוץ לאחת הרשתות לרכוש ארון, תרימו טלפון לנגר או 2 רק תבדקו מה האפשרויות שלכם, מקסימום תופתעו.