ארון מזווה למטבח או לחדר

ארון מזווה למטבח או לחדר

בטוח שלפחות כמה מכם חוויתם לא פעם ולא פעמיים את העצבים שלאחר הקניות. אתם חוזרים הביתה עם כל השקיות, לוקחים נשימה ארוכה לקראת הפרויקט הגדול, סידור המוצרים בארונות המטבח בצורה שבה הכל הכנס מבלי ליפול.

מהו ארון מזווה?

ארון מזווה הוא ארון אחסון בעל תאי אחסון רבים בגדלים שונים, כאשר ניתן להתאים את התאים/מגירות לסוגי מוצרים, לדוגמא: מגירה תחתונה מותאמת לאחסון בקבוקים או סירים, מגירה אחרת לקופסאות שימורים, ממתקים וכן הלאה. היתרון בארון הוא שאין צורך להוציא חצי מהפריטים החוצה כדי להגיע למוצר אשר נמצא מאחור, הארון בנוי בצורת מגירות ולכן כדי להוציא מוצר שנמצא בפנים עלינו רק למשוך את המגירה כלפי חוץ.

כל מי שסיפר לי על הוספת ארון מזווה במטבח או בחדר אחר אמר, "איך לא חשבתי על זה לפני".

היכן כדאי לקנות ארון מזווה איכותי?

ובכן, שאלה טובה, אך אין לה תשובה חד משמעית, מכיוון שישנם משפחות אשר מעדיפים ארון מזווה פשוט מפני שהעיצוב לא כל כך משנה העיקר שיהיה עוד מקום לאחסון, יקנו ארון מזווה אשר יגיע תוך 3 ימי עסקים או ארון בהרכבה אישית.
לעומת זאת משפחות אשר העיצוב כן חשוב להם יפנו לנגר פרטי, אשר יתאים עבורם את ארון המזווה לעיצוב המטבח או לנישה אחרת בבית.

ארון מזווה למטבח

מהן היתרונות בארון מזווה מנגר?

כאשר אנו רוכשים ארון מזווה מנגר פרטי, אנו מקבלים לא רק מוצר בהתאמה אישי אלה גם שירותים נוספים, להלן כמה יתרונות ודוגמאות לרכישת ארון מזווה מנגר.

שירות – השירות שתקבלו אצל נגר פרטי הוא שירות שרק עסקים פרטיים יכולים לספק לכם, לדוגמא: ייעוץ והכוונה, היכן כדאי להתקין את הארון, שירות תיקונים וכדומה.

התאמת הארון מזווה לפי מידות מיוחדות – ישנם מטבחים או חדרים בהם הקירות או הרצפה אינם בקווים ישרים או ישנה איזה נישה ריקה שלא ניתן לעצב אותה שתתאים לשאר הבית, נגר פרטי יהפוך את הנישה הזו לארון מזווה או יבנה ארון מזווה אשר מתאים לקיר העקום.

בחירת חזיתות וצבעים לארון מזווה – כאשר אתם מזמינים ארון מנגר יש באפשרותכם אופציה לבחור את החזיתות וצבע שהארון יהיה, לעומת בחנויות אחרון שמגוון הצבעים די מוגבל ולרוב אין אופציה לשינוי החזיתות.

מהן היתרונות ברכישת ארון מוכן?

ישנם כמה יתרונות והחסרונות ברכישת ארון מוכן והן:

זמן קבלת המוצר – כאשר רוכשים ארון מוכן אונליין זמן קבלת המוצר היא בדר"כ עד 7 ימי עסקים, ישנם מקומות אשר מספקים את המוצר ביום למחרת וישנם תוך 4 ימים.
היתרון ברכישת ארון בחנות היא שניתן לקחת את הארון לאחר התשלום, כמובן שברכישות אלו ההרכבה עצמית.

מבצעים – מי שלא לחוץ על ארון יכול לחכות למבצעים של סוף שנה וכדומה.

חסרונות – המוצר הגיע עם דפיקה, שריטה, חסר חלק (לעיתים מעיד על החזרת מוצר ואריזתו מחדש), במידה ויש בעיה אתם פונים לשירות לקוחות וכדומה.

לסיכום – אם גם אתם זקוקים לעוד מקום אחסון במטבח, אך חשוב שהארון יהיה תואם לשאר המטבח, תנו לנו להמליץ לכם על נגר פרטי בעל ניסיון של יותר מ 40 שנה בתחום. בנגרייה של אהרון כהן, תיהנו משירות אישי, ממוצרים איכותיים, חזקים ועמידים לאורך שנים.