ידית אחיזה נצמדת בוואקום

ידית אחיזה נצמדת בוואקום

תגידו שלום ל"וֶנטוזה", הכירו את הדבר הבא – ידית אחיזה חשמלית ניידת, המאפשרת אחיזה גם במשטחים מחוספסים ובמשקלים שלא הכרתם!

ידית אחיזה נצמדת בוואקום – המהפכה כבר כאן!

העולם הולך קדימה. יותר ויותר כלי עבודה מקצועיים ומוצרי חשמל ביתיים מתנתקים מהשקע בקיר כדי לספק למשתמש יותר ניידות, יותר נוחות וביצועים משופרים.

מקדחה, מברגה, ג'קסון וקונגו הפכו כבר מזמן לכלי עבודה נטענים ניידים – עכשיו, הגיע סוף סוף הגיע תורה של ידית ואקום.

אז תגידו שלום לוֶנטוזה והכירו את גרבּו – ידית אחיזה מהפכנית, עוצמתית, שמשנה את חוקי האחיזה, מייעלת את העבודה ומאפשרת לשמור טוב יותר על האובייקט המורם מפני פגיעות ונזקים. וגם על האצבעות.

ידית אחיזה נטענת – לא רק למשטחים חלקים – גם למשטחים מחוספסים

אם עד היום ידית אחיזה נצמדת בוואקום שמשה אתכם להרמת משטחים בעלי פני שטח חלקים, כמו זכוכית, מקרר, מכונת כביסה וכד'. עם ידית ההרמה החדשנית של גרבּו תוכלו להחזיק ולהרים משטחי זכוכית דקורטיבית עם עיטורים מובלטים, ולוחות זכוכית משוריינת.

איך זה עובד? ידית האחיזה החדשנית מצוידת ברפידה המיוצרת מגומי מוקצף בעל נוסחה בלעדית. תכונותיה הייחודיות של הרפידה מאפשרות לה למלא את גשרי האוויר הקיימים במשטחים מחוספסים ונקבוביים, ולהצמד אליהם בוואקום עוצמתי.

ידית אחיזה נצמדת בוואקום

ידית אחיזה נצמדת בוואקום – להרמת משקלים שלא הכרתם!

ידית האחיזה החדשנית מופעלת על ידי מנגנון יניקה עוצמתי, המאפשר הרמת משקלים גדולים בהרבה מהונטוזה המכנית.

כך למשל, תוכלו להרים איתה לוחות בטון אדריכלי בעל פני שטח גבשושיים, אבני חיפוי לא מסותתות, קורות עץ לא מלוטשים ומשטחי קרמיקה גדולים לריצוף חוץ בעלי חספוס המונע החלקה.

רק כדי לסבר את העין, עוצמת האחיזה של גרבו מאפשרת ההרמה של משטחים חלקים במשקל עד 170 ק"ג, ומשטחים בעלי פני שטח מחוספסים עד 100 ק"ג, בהתחשב, כמובן, אם האלמנט במצב מאוזן או אנכי.

ידית אחיזה נטענת – הן לאחיזה ידנית והן כעוגן הנפה לגובה

ידית אחיזה חשמלית מאפשרת לשני אנשים להרים גופים במשקל עד 100 ק"ג, ולשנע אותם עם מקסימום ביטחון לעצמם ולסביבה, ומקסימום נוחות.

אז בשביל מה בעצם צריך ידית אחיזה בעלת כושר נשיאה של עד 170 ק"ג? מדובר הרי במשקל ששני בעלי מקצוע יתקשו להרים, אלא אם הם עוסקים גם בהרמת משקולות באופן מקצועי.

לצורך הרמת משקלים כבדים נדרש מנוף. למשל, כדי להרים משקל של עד 340 ק"ג ניתן להצמיד לאובייקט שתי ידיות הרמה חשמליות ולחבר אותן למנוף בעזרת רצועות ייעודיות. המנוף ירים את האובייקט וישנע אותו למקום הרצוי.

​ידית הרמה נצמדת בוואקום, בגרסה החשמלית הניידת, היא פתרון מושלם להרמת אובייקטים מגוונים: מזכוכית חלקה או מחוספסת, דרך מקררים, מכונות ומייבשי כביסה, ועד משטחי בטון אדריכלי וכיוצא באלה.

העולם הולך קדימה, ומי שלא מצטרף פשוט הולך אחורה. ידית אחיזה Grabo לוקחת את ביצועי העבודה שלכם לשלב הבא. בעלי מקצוע רבים כבר עברו לגרבו – עכשיו תורכם, ויפה שעה אחת קודם!

מפרט טכני

  • סוללה ( 2.2 Ah, הספק 16V) – מספקת עד שעה וחצי עבודה רצופה.
  • משקל: 1.5 ק"ג.
  • מידות: 297x181x115 מ"מ.
  • טמפרטורת עבודה: 5°C- עד 60°C.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *