מתנות דיגיטליות

מתנות דיגיטליות

מה עדיף לתת…? הדפסה על כוסות או דובי מתנה… או רקמה ממוחשבת?

שאלה כבדת משקל שהתשובה לה אינה חד משמעית. לעתים כשאנו מתכוננים לאירוע חשוב אנו נכנסים לבלבול באשר למתנה שברצוננו להעניק.

על אף שכיום מקובל להגיש במגוון אירועים או חגים, מתנה בדמות תלושי קנייה, כרטיסי חיוב מתנה, ואפילו כסף מזומן או צ'ק הרי שאם קצת מחשבה מקדימה והשקעה ניתן להוסיף גם ממד ייחודי, אישי בעל משמעות רגשית למתנות חשובות אלה בעלות ערך כספי.

אם אנו מוסיפים למתנה למשל ברכה ייחודית בהדפסה על כוסות או ספלים, רקמה ממוחשבת מגבות או מצעים או לחילופין לצרף לתלושי המתנה שאתם מעניקים לקניית מוצרי חשמל דובי מתנה שמדגיש את אהבתכם למקבל המתנה.

חשוב לציין שניתן לשלב ולהעניק בו זמנית את שתי המתנות במקרים מסוימים.

נקודות למחשבה לפני שאני בוחר מתנה דיגיטלית

  • מי הם מקבלי המתנה? גילם, קירבתנו אליהם, תפקידם בחיינו ושלנו בחייהם?
  • האם המתנה שאני מבקש לתת הינה המתנה העיקרית או שהינה מתנה נלווית למתנה עיקרית?
  • האם אני מעניק את המתנה לאדם יחיד או שברצוני להעניק מתנה דומה למספר אנשים?
  • האם האירוע הוא אירוע פרטי או חג כללי שמין הראוי לציינו?
  • האם ברצוני להוסיף ברכה ואז הדפסה על כוסות מומלצת או לחלופין ברצוני רק להדגיש את אהבתי ואז לדובי מתנה יתרון?

מתנות דיגיטליות

רקמה ממוחשבת

חלוק רחצה עם רקמה

אחת מהמתנות הנפוצות כיום הינה חלוק עם רקמה ממוחשבת.
חלוק מאפשר לכם לתת מתנה שימושית ליקיריכם ובנוסף להוסיף פן אישי באמצעות רקמה ממוחשבת.

כיום נפוץ לתת רקמה ממוחשבת על חלוק לחיילים שמתגייסים עם משפטי כמו "שפשוף נעים" וכד', יחידות בצבא שמוציאות את סמל היחידה על חלוק לחיילים, חלוקים לזוג מאורס בחינה שלהם ועוד.

מצעים עם רקמה

רוצים לקנות לעצמכם או לקרובים שלכם משהו אישי במיוחד? מצעים עם רקמה ממוחשבת לזוג שמתחתן עם משפטים או מילה ייחודית על הכריות, שמיכה עם רקמה של משפט או לבבות לבת זוג ועוד.

דובי מתנה – מתנה אישית לאדם קרוב ואהוב

כאשר מדובר באדם קרוב לנו הרי שללא קשר לגיל מקובל לשייך לדובי מתנה מאפיינים של אינטימיות, חיבה, אהבה, זיכרון מרגעים קסומים וכו' בעבר ולעתים כמזכרת. כאשר אנו מעניקים דובי מתנה אנו מזכירים רגעים של חום ואהבה שחלפו וברצוננו להנציחם בזיכרון, או לחלופין מציינים את רגשותינו הקיימים כלפי אהובינו.

דובי מתנה יכול גם להביע את תקוותנו ליחסי חברות חום וחיבה להם אנו מצפים כחלק ממערכת יחסים מתפתחת וצופה פני עתיד.

דובי מתנה הינו אחד האמצעים הבדוקים להנציח רגשות עזים של חום וחיבה בין חברים קרובים ובני משפחה כאחת. כמובן שניתן להעניק דובי מתנה גם לילדים ותינוקות על ידי קרוביהם הבוגרים יותר.

הענקת דובי מתנה מקובלת בין בני זוג או חברים טובים בכל הגילים בכל שלבי מערכת היחסים ביניהם. אנו נתאים את הדובי למקום ודרגת הקרבה שביניכם לבין מקבל המתנה.
ניתן להכין ולהזמין מראש דובי מתנה זהה גם לקבוצה קטנה של חברות למשל.

הדפסה על כוסות – מתנה שימושית ותזכורת יומיומית

הדפסה על כוסות כמתנה קבוצתית

הדפסה על כוסות הינה אחת המתנות המועדפות כאשר אנו מבקשים ליצור מתנה ייחודית לאירוע מסויים או אפילו להנציח רגע מחיינו ולשתף בו אחרים. בעזרת הדפסה דיגיטלית ניתן כיום להכין עיצובים הכוללים תמונות, עיטורים גרפיים או ציורים וכמובן ברכות וכיתוב המותאם לאירוע שלכבודו אנו מארגנים הדפסה על כוסות המתאימות בדיוק למטרתנו.

הדפסה על כוסות, מאפשרת ליצור למשל מתנה אחידה לכל עובדי משרד או חברי כל קבוצה אחרת שקיים מכנה משותף סביבו מתקיימת הקבוצה. ניתן להדפיס כיתוב הכולל את שם האדם תאריך ולוגו החברה למשל ולהעניק מתנה זאת כתוספת לאירוע גדול יותר.

לעתים, קבוצת חברים הנוהגת להיפגש בבר מסוים, יציינו יום הולדת חשוב או אפילו את מסיבת הרווקים של חברם. לכבוד האירוע ניתן להזמין הדפסה על כוסות בירה. הדפסת תמונה על כוסות בירה של תמונה משותפת או כל עיור אחר ותאריך יוצרת מתנה ייחודית שימושית שתחבר בין חברי הקבוצה. הדפסה על כוסות מאפשרת יצירת מתנה אחידה או ייחודית לקבוצות.

הדפסה על כוסות כמתנה אישית

כאשר אנו מציינים אירוע מכל סוג שהוא, בין אם האירוע הינו פרידה מחבר לחדר או לעבודה ובין אם אנו מבקשים לציין את התאריך בו נהיינו לזוג.

הדפסה על כוסות הינה המתנה האולטימטיבית הניתנת להתאמה לכל אירוע מכל סוג שהוא. אם אנו מעניקים כוס עם הדפסה לבן זוגנו אנו יכולים ליצור תמונה משותפת עם הקדשה ומילות אהבה המתאימות ליום החגיגי.

כאשר אנו מכינים מתנה לשותף לעבודה או חבר קבוצה שנפרד מהקבוצה ניתן להוסיף ולהכין בהדפסה על כוסות מתנה מופלאה שתכלול את תמונתם של כל חברי הקבוצה או החבר היחיד שרוכש את הכוס ובתוספת כיתוב וברכה מתאימה אנו יוצרים מתנה ייחודית שאין שני לה.